fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Domki wiejskie kojarzą nam się z niezbyt dużymi chatami drewnianymi, które nie posiadają zbyt dużo nowoczesnych sprzętów, z drewnianym płotem i kolorowym ogródkiem.

Obecnie podmiejskie domy posiadają swój niewątpliwy urok i wiele z nich jest bardzo nowoczesnych i nie odstających niczym od miejskich budynków. Zazwyczaj są to domy murowane, przeznaczone dla osób, które chcą stworzyć niepowtarzalny klimat i starają się uciec od wielkomiejskiego pędu życia. Ale także idealne są domy w stylu alpejskim, skandynawskim, rustykalnym, czy drewniane domy z bali. Style te posiadają swój urok. Można w nich zastosować wszelkiego rodzaju wygody i nowoczesne technologie. (szczegółowy program egzaminu na uprawnienia architektoniczne)

Drewniane domy są chętnie wybieranymi projektami przez wiele osób. Można urządzić je w sposób tradycyjny z dekoracjami ludowymi nawiązującymi na przykład do góralskiego stylu, gdzie dodatki to również drewno, szkło, naturalne skóry.

Bardzo dobrze sprawdza się tutaj także styl alpejski, czy tatrzański, w którym warto wykorzystać tradycyjne elementy zdobienia np. rzeźby i hafty. (egzamin ustny uprawnienia architektoniczne – pytania)

Można również stworzyć  niepowtarzalny klimat ze stylem skandynawskim, gdzie drewno zestawiane jest z białymi meblami, jasnymi pastelowymi dodatkami, plecionymi dywanami i pledami.

Nowoczesny wizerunek domu podmiejskiego

Nowoczesne domy w prostej bryle i z dużymi oknami bardzo dobrze komponują się z podmiejskim pejzażem. Posiadają one ascetyczny charakter bez zbędnych zdobień. Wszystko jest w prostej formie. (egzamin na uprawnienia architektoniczne)

Ciekawą propozycją są także modułowe domy drewniane, często pełnią one funkcję domku letniskowego, ale możemy je przekształcić również w całoroczny dom rodzinny.

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0