fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Najazdowe włazy wemDeck ISD

Najazdowe typy włazów wemDeck ISD produkuje się korzystając z technologicznych nowoczesnych rozwiązań. Finansuje się je z udziałem państw, takich jak Lichtenstein, Norwegię oraz Islandię w ramach EOG i Norweskich Funduszy. Na przestrzeni ostatnich lat w Polsce branża budowlana odnotowuje bardzo szybki i dynamiczny rozwój. Pojawienie się nowoczesnych technologii, produktów, materiałów czy oprogramowani sprawiło, że budowlany rynek może dać jeszcze bardziej innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które będą jednocześnie bezpieczne. Całość wpłynie na architektoniczny ład. Ostatnie lata są czasem, gdzie bardzo intensywnie rozbudowuje się podziemna przestrzeń. Takie rodzaje inwestycji realizuje się na obszarach, które są już zurbanizowane. (uprawnienia budowlane kontakt)  

Najazdowe włazy wemDeck ISD
Najazdowe włazy wemDeck ISD

Inwestowanie w podziemną infrastrukturę

Demograficzne prognozy mówią nam, że w ciągu kilkunastu lat w miastach będzie zamieszkiwać aż 70% ludzi. Bezpieczeństwo, przestrzeń oraz komfort życia mogą nam zapewnić inwestycje w podziemną infrastrukturę.  (uprawnienia budowlane) Coraz mniej dostępnych terenów do inwestycji i gęste zabudowy na terenie miast sprawiają, że również w Polsce zajdzie potrzeba realizacji wielu projektowych zadań w podziemnych przestrzeniach. Budowanie pod ziemią niesie za sobą szereg korzyści. Wykorzystując w praktyce takie realizacje uwolniona zostanie przestrzeń na powierzchni terenu i można ją będzie przeznaczyć np. na zielone tereny bądź miejsca rekreacji. Na głębokości wynoszącej około 1,5 metrów pod gruntem temperatura utrzymuje się na poziomie od 7 do 13°C, co także jest niewątpliwą zaletą, ponieważ można zapewnić podziemnym budowlą w związku z tym ochronę od ekstremalnych klimatycznych warunków. (uprawnienia budowlane 2022)  

Różne materiałowe wersje wemDeck ISD T1

Najazdowe rodzaje włazów wemDeck ISD T1 występują na rynku w różnych materiałowych wersjach. Na dobranie odpowiedniego materiału wpływa rodzaj środowiska, gdzie właz będzie montowany. Najezdne włazy można produkować z nierdzewnych rodzajów stali, czy ze stali ogniowo ocynkowanej węglowej, z możliwością pokrycia jej dodatkowo malarską powłoką. Takie pokrycie pozwoli wpasować się jej w architekturę okolicy, a także dodatkowo będzie ono stanowić powłokę zabezpieczającą produkt. Włazy najazdowe o typie wemDeck projektuje się w oparciu o obecne standardy zawarte w normach oraz w Eurokodzie.  (uprawnienia budowlane program)  

Dostęp do podziemnej infrastruktury

Najazdowe włazy pozwalają uzyskać dostęp do obiektów podziemnych, w których można znaleźć np. dostęp do urządzeń, sterowanie nimi oraz serwerownie. Takie włazy projektuje i wytwarza Polski producent Wemeco Poland. Robi to pod marką wemDeck. Takie najazdowe włazy o typie wemDeck ISD T1 instaluje się w takim miejscu, aby dostęp do podziemnej infrastruktury nie był przeszkodą dla jego otoczenia. Właz można wypełnić za pomocą dekoracyjnych kamieni, brukiem, asfaltem bądź zielenią. Takie włazy nie powodują zaburzenia architektonicznego ładu. Zapewniają one łatwy dostęp do urządzeń czy instalacji, jakie zostały ukryte pod gruntową powierzchnią. Najazdowe włazy w swoim wyposażeniu posiadają antywłamaniowe zawiasy i zamknięcia, które spełniają wymagania zawarte w normach odnośnie odporności włamaniowej.  (uprawnienia budowlane segregator )  

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com