fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Kuchnia w stylu retro to wnętrze charakteryzujące się meblami w stylu vintage, delikatnymi zdobieniami, lekkością i subtelnością wnętrza.

Jakie meble wybrać do kuchni retro?

Dobrze sprawdzają się tutaj meble w styl vintage, często bielone, czy przecierane mogą być odrestaurowane. Istotnym elementem jest kredens, czy też wolnostojąca witryna, najlepiej, aby była drewniana. W takim meblu przechowuje się zastawy stołowe, szkliwo oraz bibeloty z porcelany. (informacje na temat egzamin na uprawnienia budowlane)

Ulubione kolory stosowane w tej stylizacji to  pastele, odcienie mięty, różu, kremy, to kuchnie w stylu lat 50 i 60, a nawet 70 XX wieku. Można również zastosować odcienie czerwieni, szarości, turkusu, ciepłego żółtego. (egzamin ustny na uprawnienia architektoniczne)

Kuchnia w stylu retro jest idealna dla osób kochających styl romantyczny można, użyć tutaj bardzo ciekawych dodatków, które  wykorzystywane są w sposób praktyczny na przykład pomysłowe wieszaki, półeczki, ozdobne pojemniki na mąkę, sól, cukier, zioła.

A może trochę nurtu skandynawskiego w stylu retro?

Niektórzy komponują kuchnie retro ze skandynawskimi elementami. W takim stylu idealnie sprawdzi się bowiem biel i drewno, bardzo często meble maluje się na biało, co dodaje świeżość i urodę wnętrzu, dzięki temu panuje  swojska atmosfera. Kolorowe akcenty dodadzą charakteru wnętrzu, mogą być to właśnie kolorowe płyty MDF, ażurowe doniczki, czy kolorowe filiżanki.

(egzamin ustny uprawnienia architektoniczne – pytania)

Nowoczesne wnętrza retro

Nowoczesne kuchnie retro są ekstrawaganckie, pełne kolorów, umiejętnie dobrane dodatki stworzą niepowtarzalny klimat nowoczesnego wnętrza.

Nowoczesne wnętrza bardzo dobrze wyglądają w kolorach limonowych, pomarańczowych,  błękitach, tutaj możemy je wprowadzić i ze sobą komponować.

Ciekawa propozycja jest podłoga w szachownicę czyli biało-czarne zestawienie dobrze sprawdza się w małych kuchniach jak również większych powierzchniach. (pytania na egzamin ustny do uprawnień)Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0