fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Inwestycje deweloperskie z wykorzystaniem poliuretanowej piany Purios

Poliuretanowa piana stanowi obecnie najczęstszy wybór wśród deweloperów. Jest ona izolacyjnym materiałem, coraz bardziej popularnym na rynku budowlanym. Deweloper zarządza procesami związanymi z realizacją budowlanej inwestycji od chwili zakupu działki pod budowę, poprzez projekt, uzyskanie stosownych i wymaganych pozwoleń, aż do momentu, gdzie następuje przekazanie prawa własności do osoby nabywającej nieruchomość. Kontroluje on także prace budowlane i pilnuje terminów związanych z realizacją, jakie określane są w umowie deweloperskiej. To bardzo istotna kwestia, ponieważ brak dotrzymania terminu wiąże się z zapłatą umownych kar i odsetek. (uprawnienia budowlane kontakt)  

Inwestycje deweloperskie z wykorzystaniem poliuretanowej piany Purios
Inwestycje deweloperskie z wykorzystaniem poliuretanowej piany Purios

Skuteczna i szybka termoizolacja pianką Purios FR

Izolacja wykonana za pomocą pianki Purios FR sprawia, że skróceniu ulega czas wykonania prac izolacyjnych, co wpływa na przyśpieszenie realizacji całej inwestycji. Do zalet pianki zalicza się szybkość w aplikowaniu. W jeden dzień można wykonać izolację o powierzchni 200 m². Po 48 godzinach piana zostaje wysezonowana i można przejść do kolejnych budowlanych prac. Z punktu widzenia dewelopera system poliuretanowy Purios cechuje się doskonałymi termoizolacyjnymi właściwościami. Pianka Purios FR posiada najniższy poziom współczynnika związanego z przewodzeniem ciepła. Produkty posiadające taki niski współczynnik są gwarancją mniejszego energetycznego zapotrzebowania budynku, co jest ważną cechą dla konsumentów. Dla dewelopera ważna jest też lekkość stosowanego produktu. Poliuretanowa piana w żaden sposób nie wpływa na obciążenie dachu. (uprawnienia budowlane 2022)  

Termoizolacja poliuretanową pianą

Wykonanie termoizolacji za pomocą piany poliuretanowej bardzo dobrze wpisuje się w trendy związane z dbaniem o środowisko oraz z rozwojem energooszczędnego budownictwa.  (uprawnienia budowlane) Piana Purios FR posiada niski poziom współczynnika lambda, co gwarantuje skuteczną cieplną izolację. To pozwala zmniejszyć w budynku zużycie energii, co przyczynia się do zmniejszenia emisyjności CO₂. To bardzo ważny aspekt, ponieważ co roku przybywa osób, które patrzą na kwestie związane z ekologią oraz z energooszczędnością, i na tej podstawie dokonują wyboru domu. Piana Purios posiada doskonałe parametry oraz jakość, dlatego też jest najczęściej wybieraną metodą przy wykonaniu termoizolacji. Niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla dewelopera, jak i dla osób użytkujących budynek.  (uprawnienia budowlane program) 

Wpływ piany na akustykę budynku

Na akustykę budynku duży wpływ ma gęstość piany, która jest wysoka oraz jej szczelna aplikacja. Właściwości związane z związane z pochłanianiem dźwięku ulegają polepszeniu, i jednocześnie zapobiegają one powstawaniu tzw. pustek, które stanowią rezonansowe pudło w przegrodach. Pustki powstają niekiedy na skutek zastosowania ociepleniowych alternatywnych materiałów, ponieważ dach jest stale pracującym elementem w całym budynku. Piana poliuretanowa gwarantuje stabilność izolacyjnej warstwy. Deweloperzy korzystając z piany Purios nie muszą jej wcześniej zamawiać i oczekiwać na jej dostarczenie. Wykonawcy izolacji pianą Purios pojawiają się na miejscu budowy zaopatrzeni w materiały oraz sprzęt, i mogą przystąpić od razu do jej aplikacji. (uprawnienia budowlane segregator )  

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com