fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Inteligentne technologie dla domów

Czołowym producentem okien, drzwi, bram oraz ogrodzeń jest firma Wiśniowski wraz z firmą Somfy. Firma Somfy to lider domowej automatyki oraz producent rozwiązań dla inteligentnych domów. Opracowała ona innowacyjny rodzaj systemu do sterowania domem oraz posesją znajdującą się w otoczeniu budynku. System smartCONNECTED jest nowością od firmy Wiśniowski. To rodzaj inteligentnego oraz intuicyjnego systemu łączącego nowoczesną technologię z innowacją. Z jego pomocą można wprowadzić ją do codziennego użytku. Za pomocą centrali smartCONNECTED Box oraz mobilnej aplikacji, która jest z nią zintegrowana można zarządzać urządzeniami znajdującymi się w domu oraz na bieżąco monitorować je. Zdalnie można sterować zarówno drzwiami, oknami, jak i bramą garażową czy furtką.(uprawnienia budowlane kontakt)

Inteligentne technologie dla domów
Inteligentne technologie dla domów

Nowy wymiar inteligentnych domów

SmartCONNECTED to system, który wyróżnia się na rynku. (uprawnienia budowlane 2022) Przede wszystkim jego zaletom jest to, że można go używać w chwili po włączeniu. Nie mamy tutaj skomplikowanych i trudnych instalacyjnych procesów. Wystarczy, że zesparujemy centralę z wybranym urządzeniem, którym chcemy zarządzać. Wybierając produkty marki Wiśniowski klienci mają gwarancję, że systemy są najwyższej jakości, a kiedy połączymy je do centrali smartCONNECTED Box oraz z mobilną aplikacją klient ma pewność, że jego dom jest bezpieczny oraz inteligentny dla wszystkich użytkowników budynku.

Liderzy na rynku i know – how

Dobra współpraca firmy Wiśniowski oraz firmy Somfy spowodowało powstanie systemu smartCONNECTED. Jest to kolejny produkt, który określa się za pomocą hasła Wiśniowski powered by Smofy. Obecnie inteligentne technologie stanowią praktyczne rodzaje rozwiązań, które znacznie ułatwiają klientom życie. Od wielu lat Wiśniowski opracowuje zmiany związane z postrzeganiem dla domów smart rozwiązań. Funkcjonalność tych rozwiązań jest bardzo intuicyjna oraz zwiększa komfort i wygodę domowników. Produkt smartCONNECTED Box to najnowszy typ produktu, który ma budować świadomość wśród klientów oraz prezentować im zestaw korzyści, jakie wynikają ze stosowania inteligentnych typów rozwiązań w domu. (uprawnienia budowlane program)

Wiele możliwości za pomocą jednego systemu

Za pomocą jednego narzędzia można zarządzać i sterować wieloma urządzeniami i elementami w domu. W smartfonie mamy tzw. centrum dowodzenia, i za jego pomocą możemy wszystkim sterować. Nie potrzeba do tego pilotów, kluczy czy kart. Inteligentny rodzaj systemu stwarza obustronne komunikowanie się. Przy użyciu smartfonu z jednej strony można zarządzać zdalnie danymi urządzeniami czy elementami w domu np. zamknąć furtkę, bramę, a z drugiej strony na bieżąco za pomocą aplikacji otrzymujemy komunikaty, np. odnośnie prób wejścia do budynku. (segregator egzamin ustny uprawnienia)Za pomocą aplikacji można ustawić różne scenariusze, które są zgodne z codziennym rytmem dnia użytkowników. Pomoże on również w sytuacji nieprzewidzianej, np. kiedy ktoś wróci wcześniej do domu, albo gdy przyjedzie kurier z paczką. W tej sytuacji możemy np. otworzyć furtkę albo inne miejsce, gdzie kurier zostawi pakunek. (akty prawne uprawnienia budowlane)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com