fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Innowacyjna stolarka od firmy Fakro

Innowacyjny rodzaj stolarki INNOVIEW , jaką oferuje firma Fakro to markizy, pionowe okna, garażowe bramy oraz wejściowe drzwi. Oferta firmy jest w pełni kompleksowa. Okna w stolarce INNOVIEW zbudowane są z okładziny aluminiowej. Takie rozwiązanie pomaga odizolować profil drewniany okna od zewnętrznych niekorzystnych czynników, zapewniając jednocześnie duży stopień odporności na atmosferyczne ekstremalne warunki. Od wewnątrz naturalne drewno sprawia, że klimat w pomieszczeniu robi się ciepły, a sam wygląd bardzo estetyczny. (uprawnienia budowlane program) 

Innowacyjna stolarka od firmy Fakro
Innowacyjna stolarka od firmy Fakro

Długie życie drewniano – aluminiowych okien

Zastosowana nowoczesna technologia oraz odpowiednio dobrane jakościowo materiały pozwalają użytkować takie okna przez wiele lat, bez wykonywania konserwacji ich. Firma Siegenia posiada w swojej ofercie nowoczesne typ okuć, które pozwalają w bezawaryjny sposób korzystać z takich okien przez długie lata. Warto zauważyć, że standardowe okno posiada w okuciu antywyważeniowe zaczepy, co odpowiada klasie związaną z bezpieczeństwem  RC1. To powoduje, że wszystkie oferowane okna INNOVIEW cechują się wyższym antywłamaniowym oraz użytkowym bezpieczeństwem. Takie okna można otrzymać z dwu, bądź z trzy komorowym szybowym pakietem. Profile natomiast posiadają szerokość 68, 78 albo 92 mm. Im drewniany profil jest szerszy i więcej jest w zespolonej szybie komór, tym okno posiada lepsze parametry. Mogą one wynosić nawet 0,68 W/m²K.(uprawnienia budowlane)

Bramy garażowe oraz zewnętrzne drzwi

Stolarka INNOVIEW posiada w ofercie segmentowe garażowe bramy, których panele posiadają grubość wynoszącą 40 mm. Wypełnione są one poliuretanową pianką, co powoduje, że współczynnik związany z przewodzeniem ciepła paneli kształtuje się na poziomie U=0,53 W/m²K. Panele cechują się dużą wytrzymałością oraz sztywnością. Oferta firmy proponuje szeroki wybór modeli od nowoczesnych, po klasyczne, i to w różnych kolorach. Automatyka, jaką posiadają bramy pozwala w wygodny sposób ją obsługiwać. (uprawnienia budowlane 2022) 

Zewnętrzne drzwi są uzupełnieniem dla stolarki INNOVIEW Line, w której skład dodatkowo wchodzą markizy. Solidna konstrukcja aluminiowo – drewniana drzwi gwarantuje trwałość oraz wysoki stopień termoizolacyjności. Poczucie bezpieczeństwa dają zastosowane rozwiązania antywłamaniowe. Można wyposażyć je dodatkowo w specjalny rodzaj zamka do sterowania zdalnego, bądź w czytnik papilarnych linii. (uprawnienia budowlane kontakt)  

Markizy i tarasowe drzwi

Pod marką INNOVIEW Line firma Fakro oferuje także zewnętrzne markizy do fasadowych okien. Markizy powodują absorbcję słonecznych promieni przed szybą. Emitują one na zewnątrz ciepło, i chronią w ten sposób od nagrzewania się pomieszczenia. W praktyce można zauważyć spadek temperatury w środku, aż do 10°C.  (uprawnienia budowlane segregator )  

Stolarka INNOVIEW posiada wielkogabarytowe drzwi podnoszono – przesuwne do tarasów HST, które mają dużą powierzchnię przeszklenia. Łącząc drewnianą ramę i aluminium można stworzyć drzwi o wymiarach wynoszących: szerokość 12 metrów i wysokość 2,8 metra. Takie drzwi posiadają energooszczędny oraz niski próg, który pozwala na przemieszczanie się między tarasem a wnętrzem budynku w wygodny sposób.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com