fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Quick Level Pro

Quick Level PRO to system, który stworzono z myślą o poziomowaniu płytek. Jednak różni się tym on od innych systemów, że nie jest konieczne przy jego zastosowaniu wykonanie niwelacji podłoża. Ponadto można także dowolnie regulować fugi, dzięki czemu po skończonej pracy można po niej natychmiast chodzić i z niej korzystać. Dowiedzmy się o nim więcej.(uprawnienia budowlane kontakt)

Innowacja w montażu płytek
Innowacja w montażu płytek

Technologia jednego dnia

System Quick Level PRO nie bez powodu nazywany jest technologią jednego dnia. Przede wszystkim dlatego, że z jego wykorzystaniem specjaliści są w stanie sobie poradzić z układaniem płytek w jeden dzień. Jak się też okazuje, jest to możliwe również w przypadku zupełnego laika, ponieważ system jest tak intuicyjny i prosty, że nie wymaga od nas szczególnie posiadanej wiedzy. Jeżeli wiemy, jaki będzie poziom kleju i jego naniesienie, wówczas możemy specjalnie skonstruowane pod to działanie kliny wsunąć pod narożniki mocowanych płytek. Następnie ręcznie odrywamy resztę od bazy, która nie jest już nam do niczego potrzebna. Czy można działać prościej i lepiej?(uprawnienia budowlane 2022)

Wyrównywanie podłoża? Zapomnij!

Stosując rozwiązanie Quick Level PRO pamiętajmy oczywiście o precyzji i dokładności. Jednak o tym, o czym można całkowicie zapomnieć to konieczność wyrównywania podłoża. Z badań, które przeprowadził producent okazuje się, że system niweluje nierówności podłoża nawet do 6 mm. To bardzo dużo. Stopniuje on też grubość, więc podczas trwania prac zapewniona jest stała kontrola poziomu. Można także płynnie regulować fugi, nawet do 10 mm. Zastosowanie specjalnych klinów zapewni nam to, że płytki będą podparte w sposób stabilny i właśnie dzięki nim możliwe będzie użytkowanie podłogi niemal natychmiast po ułożeniu. Nie ma ryzyka, że uszkodzimy albo przesuniemy ułożone elementy. Nie ma więc wątpliwości, że jest to system, który w znacznej mierze ułatwia pracę profesjonalistom i ją przyspiesza. Zestaw oferowany przez producenta składa się z 50 kompletów, które wystarczą do ułożenia 12 m² płytek o wymiarach 60×60 cm lub 26 m² płyt gipsowo-kartonowych – 9 sztuk. Najważniejsze cechy, jakie ma w sobie system to przede wszystkim:(uprawnienia budowlane program)

  • składa się z dwóch klinów, nie wymaga demontażu i używania dodatkowych narzędzi;
  • umożliwia chodzenie po płytkach w minutę po ich ułożeniu; (segregator egzamin ustny uprawnienia)
  • służy do układania płytek o grubości w zakresie od 3 do 40 mm;
  • pozwala na rezygnację z wylewki samopoziomującej (nierówność podłoża do 9 mm);
  • umożliwia łączenie różnego rodzaju płytek o różnych grubościach;
  • pracę można przerwać w dowolnym momencie, bez ryzyka, że coś się nie uda;
  • umożliwia wyrównanie i podparcie płyty, jeśli zostanie wciągnięta przez klej;
  • jest ekonomiczny w użyciu i w pełni uniwersalny w swoim zastosowaniu.
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com