fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Informacje o egzaminie

Zachodniopomorska Izba Inżynierów Budownictwa, uprawnienia w specjalności instalacyjnej elektrycznej i elektroenergetycznej do prowadzenia robót budowlanych bez ograniczeń.

Uprawnienia zdawałem zaraz po odbyciu wymaganej praktyki budowlanej. Po określonym terminie złożyłem szybko dokumenty i czekałem na odpowiedź, czy i kiedy mogę podejść do egzaminu. Bałem się tego że coś mi z praktyki odrzucą, dlatego miałem około dwóch miesięcy zapasu. Z tego co wiem to wiele osób tak robi, bo komisja może odrzucić jakiś okres świąteczny itd. Wolałem nie ryzykować.

 

Oferta – Egzamin Uprawnienia Budowlane 2018

Na naszej stronie www.uprawnienia-budowlane.com znajdziesz materiały, które ułatwią Ci naukę do egzaminu na uprawnienia budowlane. Tylko z nami możesz być pewny że zawsze uczysz się z aktualnych przepisów. Pytania zawarte w naszym programie nawet w 95% pokrywają się z tymi, zadawanymi na egzaminie.

 

Informacje o egzaminie c.d.

Czekając na odpowiedź z Izby zacząłem szukać informacji odnośnie samego egzaminu na stronach internetowych i tak natknąłem się na stronę www.uprawnienia-budowlane.com. Jest tu wszystko co jest niezbędne do nauki na egzamin. Zarówno na egzamin w części ustnej jak i egzamin pisemny. Zdecydowałem sie na zakup programu w wersji android i na komputer.  Dzięki temu miałem dostęp do programu zawsze. Częściowo uczyłem się na telefonie, a w chwilach wolnych w domu na komputerze. To chyba najlepszy sposób na naukę. W międzyczasie oczywiście czytałem sobie akty prawne, które podrukowałem z programu Jednolite Akty Prawne. Z taką pomocą nauka nie jest specjalnie trudna, chociaż materiału jest bardzo dużo. Wymaga dużej systematyczności i zaangażowania. Program sam w sobie jest bardzo czytelny i intuicyjny. Grafika na obu programach jest bardzo podobna, co ułatwia przechodzenie z wersji android na wersję na komputer.

Przed samym egzaminem pisemnym stresowałem się bardzo, ale jak tylko zobaczyłem pytania to wyluzowałem. Praktycznie każde z nich powtórzyło się z programu, a tych których nie było (było ich może 3) było raczej intuicyjne, jakoś prosto sformułowane. Poszło mi świetnie na pisemnym. Na ustnym również był lekki stresik, ale moja komisja egzaminacyjna nie była taka straszna. Naprowadzali na poprawną odpowiedź. Raczej starali się pomóc niż zaszkodzić.

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0