fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Inteligentne domy

Technologia przyszłości, czyli home concept, opiera się na inteligentnych domach (uprawnienia budowlane 2022) . Domy te do działania wykorzystują systemy, które już są obecne na rynku. Jakie będą domy, które będą budować się w oparciu o nowe technologie? Jakie rozwiązania już teraz oferuje producencki rynek? Przekonajmy się.(uprawnienia budowlane program)

Home Concept
Home Concept

Czym dokładnie jest Home Concept?

Obecne badania pokazują, że już w 2024r. około 31 milionów osób będzie korzystało ze zdalnego zarządzania domem w oparciu o aplikacje, które będą ułatwiały wykonywanie codziennych obowiązków. (uprawnienia budowlane kontakt) Właśnie tytułowa aplikacja, czyli Home Concept ma być wiodąca w tym temacie. Nie trudnym aspektem wartym zauważenia jest fakt, że wiele z nas posiadających różnego rodzaju urządzenia AGD, którymi można sterować zdalnie – jest zadowolona z tego typu rozwiązania. Badania pokazują, że odsetek zadowolonych osób wynosi aż 74%.  Sama aplikacja to wręcz centrum sterowania domem. To także ułatwienie, jeśli mowa o czasie, który każdego dnia musimy poświęcić na codzienne domowe obowiązki. Na ten moment aplikacja obejmuje urządzenia firmy Bosch i Siemens. Uczy odpowiednich nawyków oraz dopasowują w odpowiedni sposób funkcje poszczególnych sprzętów w taki sposób, by dopasować je maksymalnie do właściciela i jego potrzeb. Pierwszym programem jest tzw. Easy Start. Aplikacja ta pozwala na dopasowywanie program prania, a w przypadku posiadania suszarki również suszenia do określonego załadunku. (segregator egzamin ustny uprawnienia)

Działanie

Z poziomu menu w aplikacji wystarczy wybrać odpowiedni gatunek tkaniny czy też kolor. Na tej podstawie algorytm Home Concept dobierze odpowiedni program dla naszego prania i suszenia, więc nie boimy się o to, że nasze rzeczy się zniszczą. Inny system nazywany Flex Start ma za zadanie uruchomienie konkretnego urządzenia w momencie, gdy pobór energii jest najtańszy. Obecnie operatorzy energii oferują w swojej ofercie czas, w którym pobór energii wytwarzanej przez urządzenie np. pralkę czy zmywarkę jest niższy. Są to określone godziny bądź taryfy. Często spotykamy się z tym, że operatorzy przewidują tańszą taryfę dla określonych godzin np. od 13 do 15. Najczęściej jednak od godziny 22 do 6 przewidywany jest najtańszy pobór energii w przypadku włączenia prania. W aplikacji menager energii oceni, która pora będzie najlepsza i wówczas poprosi nas tylko o podanie godziny, w której maksymalnie ma zakończyć się pobór i działanie urządzenia. Program oblicza, jaki jest optymalny czas na to, by wykorzystać energię podczas uruchomienia urządzenia. Optymalnym źródłem energii w tym przypadku mogą być np. panele fotowoltaiczne. Funkcje, które są aktywne w koncepcie Home sprawiają, że nasze rachunki będą zdecydowanie niższe, a nasze oszczędności większe. Ponadto przysłużymy się środowisku naturalnemu, które będzie nam wdzięczne za jego mniejszą eksploatację, często bez uzasadnionej potrzeby. (uprawnienia budowlane program)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com