fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

DURATOP PRO

Firma CREATON stworzyła innowacyjną powłokę DURATOP PRO. Została ona stworzona z myślą o dachówkach cementowych tej samej firmy. (uprawnienia budowlane kontakt) Z pewnością jej stworzenie jest odpowiedzią na coraz to większe potrzeby w zakresie pokryć dachowych, ale także zupełnie innowacyjną myślą w kontekście coraz to większego unowocześniania technologicznego poszczególnych zastosowań.

Elegancki dach
Elegancki dach

Specjalna powłoka

Jako specjalną zaletę tego typu dachówki należy uznać powłokę, którą została wykończona. Przede wszystkim charakteryzuje się ona tym, że ma piękny połysk, a głównie jest to możliwe za sprawą gładkiej powierzchni. Co do samych właściwości należy wskazać, że jest ona odporna na zabrudzenia. Sama intensywność barwy również ma swoje znaczenie, ponieważ daje nam wrażenie głębi zastosowanego na dachówce koloru. Cechą zupełnie innowacyjną jest to, że dachówki pokryte taką powłoką mają funkcję samooczyszczania. (uprawnienia budowlane 2022) Jak to działa? Przede wszystkim jest to możliwe dzięki zastosowaniom hydrofobowym, które wdrożono już na etapie produkcji. Mowa tu przede wszystkim o tym, że dzięki tym zastosowaniom woda bardzo łatwo spływa z dachówki w postaci kropel. Nie ma więc tendencji do tego, by się rozlewać i gromadzić. Takie rozwiązanie sprawia, że nie pozostawia ona po sobie smug i zanieczyszczeń, a tym samym powodując, że niepotrzebna jest nasza ingerencja w jej czystość.(uprawnienia budowlane program)

Trwałość i jakość

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, powłoka dachówki jest odporna na działanie czynników zewnętrznych. To prawda, jednak warto przy tym dodać jeszcze, że jest ona szczególnie trwała. Wszystko dzięki zastosowaniu właśnie powłoki, która nie tylko chroni ją przed uszkodzeniem, lecz także przed promieniowaniem UV i różnego rodzaju opadami. Wykazuje ona także dużą odporność na temperaturę i na jej zmianę.(segregator egzamin ustny uprawnienia) Nie ma też obaw co do zachowania przez dachówkę odpowiedniej intensywności koloru, ponieważ żadne czynniki zewnętrzne nie mają na niego negatywnego wpływu. Producent daje gwarancję na 30 lat! Nie ma więc wątpliwości, że jest pewien zastosowanej przez siebie technologii. Dachówka dodatkowo wyposażona jest w zapory wodne, a także w zamek boczny i wypustki wspierające, dzięki którym osiąga odpowiednią dla siebie szczelność. Kryterium wyboru w tym przypadku, zwłaszcza, jeżeli mamy wątpliwości jest gwarancja producencka. Z pewnością nie jest łatwo znaleźć firmę, która na swój produkt, zwłaszcza tak narażony na kontakt z niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi da nam tak długą gwarancję. Przede wszystkim więc jest to jaskość, która z pewnością sprawdzi się na samym dachu i będzie łatwa do zaobserwowania. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kierujemy bezpośrednio do samego producenta, czyli w pierwszej kolejności na stronę internetową, gdzie łatwo będzie zapoznać się z jego ofertą.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com