fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

DURATOP PRO

Innowacyjna powłoka DURATOP PRO, została zaprojektowana specjalnie dla dachówek cementowych CREATON. (uprawnienia budowlane kontakt) Jest odpowiedzią na potrzeby wymagającego rynku dotyczącego nowoczesnych pokryć dachowych. Zastosowana technologia bardzo skutecznie chroni przed wpływem czynników atmosferycznych, a dachówki w każdych warunkach zachowują swoje walory funkcjonalne oraz estetyczne.

Elegancki dach
Elegancki dach

Specjalna powłoka

Co wyróżnia dachówki cementowe marki CREATON, które są wykończone powłoką DURATOP PRO? Ich wygładzona powierzchnia nabiera pięknego połysku, a dodatkowo, jako że jest mniej szorstka, wykazuje dużą odporność na zabrudzenia, co na długi czas zapewni połaci świeży, efektowny wygląd. DURATOP PRO podkreśla ponadto intensywność barwy i wydobywa głębię bardzo modnych kolorów, w których dostępne są dachówki. Niezwykle istotną cechą nowoczesnej powłoki jest także umożliwienie dachówkom samooczyszczania bez dodatkowej pielęgnacji. (uprawnienia budowlane 2022) Hydrofobowe właściwości DURATOP PRO sprawiają, że woda bardzo łatwo spływa z dachówki w postaci kropel, nie rozlewając się powierzchniowo i tym samym ograniczając wnikanie oraz osadzanie się na dachu zanieczyszczeń. Deszcz nie tylko nie pozostawia żadnych  smug, nawet na dachówce o czarnej barwie, ale także w sposób naturalny ją czyści. (uprawnienia budowlane program)

Trwałość i jakość

Bardzo atrakcyjny wygląd dachówek cementowych CREATON idzie w parze z ich znacznie zwiększoną trwałością, ponieważ powłoka DURATOP PRO wzmacnia je i skutecznie chroni zarówno przed wpływem silnych opadów deszczu oraz śniegu, ale także przed nagłymi zmianami temperatury, jak i mocnego nasłonecznienia, w tym szkodliwego promieniowania UV. (segregator egzamin ustny uprawnienia) Dzięki powłoce DURATOP PRO dachówki na długo zachowują intensywną barwę, co także na długi czas zapewnia pożądany efekt wizualny. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wnikliwej kontroli na każdym etapie produkcji, powstają dachówki o naprawdę wysokim standardzie z okresem gwarancji wynoszącym aż do 30 lat! Oryginalne rozwiązanie CREATON – zapory wodne, podwójny zamek boczny i wypustki wspierające – z pewnością gwarantują maksymalną szczelność. Dachówki podstawowe wraz z oryginalnymi dachówkami funkcyjnymi, a także akcesoriami tworzą spójny i funkcjonalny system dachowy. Dlaczego więc warto się zdecydować? Przede wszystkim kryterium, które przoduje jest gwarancja producencka, która ma naprawdę duże znaczenie i każdy z nas przyzna, że 30 lat to naprawdę bardzo dużo. Nie ukrywajmy, że powłoka pokrycia dachowego jest bardzo ważna, ponieważ to ona musi sprostać nieprzewidywalnym warunkom pogodowym. Jej szczelność i jakość wykonania powinny być jak najlepsze. Oczywiście, by zasięgnąć więcej informacji na temat innowacyjnej powłoki – należy przejrzeć stronę internetową producenta. Wyspecjalizowani doradcy także w stacjonarnych sklepach mogą pomóc w doborze i fachowo doradzą. My serdecznie polecamy i gwarantujemy, że tego typu gwarancje producenckie nie są często spotykane, więc naprawdę warto skorzystać z takiego rozwiązania już dziś.

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.