fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Egzamin uprawnienia budowlane 2016 w sesji jesień już za nami. Użytkownicy naszego programu przesłali nam swoje opinie i wrażenia po egzaminie. Sprawdź jak im poszło.

wspomnienia uprawnienia budowlane 2016
wspomnienia uprawnienia budowlane 2016

Jacek, uprawnienia konstrukcyjno-budowlane: ” Witam. Egzamin zdany. Specjalność KB wykonawcze 70% pytań powtórzyło się z programu (program do ściągnięcia TUTAJ). Pytań których nie było to m.in wysokość przyjścia podziemnego w metrze do obsługi ekip ratowniczych 2.5m Było kilka pytań z komisji wypadkowej bhp.”

Kamil, uprawnienia sanitarne: „Wrażenia myślę, że pozytywne – dzięki Waszemu programowi  (program do ściągnięcia TUTAJ) udało mi się opanować materiał w 3 dni robocze i jest szansa, że się uda zdać! Co do pytań : 1. W programie nie pojawiło się pytanie : ile ciągów redukcyjnych może być wyposażony zespół gazowy na przyłączu. Odpowiedzi 1,2,0. Prawidłowa odpowiedź ,,1” (nie dopuszcza się stosowanie rezerwowego ciągu redukcyjnego. Pozostałe pytania były w programie, część była po prostu troszkę inaczej sformułowana, ale nauka z programu Uprawnienia Budowlane wystarczy by opanować materiał i zdać.”

Maciej, uprawnienia konstrukcyjno-budowlane: ” Egzamin zdany. W programie pojawiły się pytania w ilości około 90% (program do ściągnięcia TUTAJ). A w nich między innymi: Co to jest obszar natura 2000??  Jaka jest minimalna powierzchnia parku narodowego ?
a) 500 ha b) 1000 ha c) 1500 ha. Jaka jest minimalna wysokość wyjścia ewakuacyjnego w metrze ? a. 200 b. 250 c. 220 cm. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Dziękuję za pomoc.”

Przemek, uprawnienia kolejowe: ” Witam serdecznie. Egzamin na plus. Jestem pozytywnie nastawiony przed ustnym. Pytania jakie pojawiły się na egzaminie z branży kolejowej to między innymi: W jakiej odległości powinny się znajdować  żywopłoty jeden od drugiego 0,5 m-1,0 m  , odpowiedzi jeszcze były 1,0-1,5 ; 1,5 – 2,0 m, W jakiej odległości powinny być wykonywane roboty ziemne od granicy obszaru kolejowego   – Roboty ziemne mogą być wykonywane w odległości nie mniejszej niż 4 m od granicy obszaru kolejowego, W jakiej odległości mogą być usytuowane Budowle i budynki od osi skrajnego toru  –  nie może być mniejsza niż 20 m.”

Anka, uprawnienia konstrukcyjno budowlane: Egzamin nie był trudny. Na większość pytań znałam odpowiedzi bo przygotowywałam się z waszego programu (program do ściągnięcia TUTAJ). Zaskoczyło mnie w zasadzie jedno pytanie, a mianowicie:  Powierzchnia min parku narodowego Odp.1000ha. Pozostałe pytania dokładnie takie jak w programie. Dodam że znajomi którzy przygotowywali się z innych programów niestety w dużej mierze polegli 🙁 Mam nadzieję że ustny też nie będzie taki zły. Program zdecydowanie polecę kolegom. Pozdrawiam.

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com