fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Dział ze wspomnieniami z uprawnień budowlanych

Uprawnienia budowlane w specjalności telekomunikacyjnej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi zdawałem w Zachodniopomorskiej Izbie Inżynierów Budownictwa. Bardzo pomocne okazało się forum ze wspomnieniami osób które podchodziły do egzaminu lub zdały już egzamin na uprawnienia budowlane. To bardzo duże wsparcie dla osób, które przygotowują się do egzaminu. W sieci szukałem informacji na temat egzaminu i na tym forum i na stronie www.uprawnienia-budowlane.com znalazłem wszystko co było potrzebne do zaliczenia egzaminu. Dużo czytałem na temat posiadania uprawnień, na temat tego jak wygląda egzamin i czy trudno go zdać i to dzięki temu portalowi podjąłem decyzję o podejściu do egzaminu.

 

 

Oferta – Egzamin Uprawnienia Budowlane 2018

Na naszej stronie www.uprawnienia-budowlane.com znajdziesz materiały, które ułatwią Ci naukę do egzaminu na uprawnienia budowlane. Tylko z nami możesz być pewny że zawsze uczysz się z aktualnych przepisów. Pytania zawarte w naszym programie nawet w 95% pokrywają się z tymi, zadawanymi na egzaminie.

Dział ze wspomnieniami z uprawnień budowlanych c.d.

W zawodzie pracowałem już ponad 8 lat i przez ten czas zdobywałem praktykę głównie projektową, ale również i wykonawczą. Nie zdecydowałem i się jednak na przystąpienie do egzaminu na uprawnienia bo nigdy nie miałem cierpliwości do nauki i zawsze wydawało mi się że mam za mało wiedzy. To był mój błąd, bo pieniądze przy tyle lat [przechodziły mi koło nosa. Sam wykonywałem projekty, ale podpisywał je koleś który miał uprawnienia. Oczywiście nic nie zmieniał w moich projektach, a większość kasy szła do jego kieszeni.

Warto było zawalczyć o zdobycie uprawnień, chociaż przyznaję że nie było to łatwe. Materiału do nauki jest bardzo dużo, dlatego warto zacząć naukę stosunkowo wcześniej. Ja przygotowywałem się z programem Uprawnienia Budowlane dostępnym na stronie www.uprawnienia-budowlane.com. Jest tu wszystko co należy umieć. Powtarzalność dla mojej specjalności to jakieś 85 %. To wystarczyło, aby bez problemu zdać egzamin. Uczyłem się codziennie. Pytania bardzo szybko wchodzą do głowy, ale bez programu nie wyobrażam sobie jak mógłbym zdać ten egzamin. Jak tylko otrzymałem decyzję o nadaniu uprawnień budowlanych od razu opłaciłem składkę i projekty podpisywałem już sam.

Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com