fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Małe skrzydło, duże skrzydło

Wiemy, jak duże niebezpieczeństwo mogą stanowić dla naszych dzieci drzwi. Przytrzaśnięte palce, ich niekontrolowane zamykanie i otwieranie w dowolnych miejscach – to wszystko stanowi dla dzieci potencjalne niebezpieczeństwo. W myśl tego stworzono specjalne drzwi dla dzieci, które stanowią uzupełnienie tych tradycyjnych – i to dosłownie. Poznajcie drzwi KIDDO. (uprawnienia budowlane 2022)

Drzwi z przeznaczeniem dla dzieci
Drzwi z przeznaczeniem dla dzieci

Drzwi dla każdego malucha

Drzwi KIDDO to drzwi, które zostały zaprojektowane z myślą o naszych dzieciach w taki sposób, że do tradycyjnych drzwi dołączono w ich środku otworek, który stanowi dla maluchów pełnoprawne drzwi ich rozmiarów. Nie dość, że wyglądają przezabawnie i sprawiają na starcie dużo radości to jeszcze są w pełni funkcjonalne. Dostosowuje się je idealnie pod wzrost naszego dziecka, jeśli chodzi o wysokość. Nareszcie maluch będzie mógł swobodnie sięgnąć do klamki i je otworzyć, nie siłując się zbytnio. Zadbano o każdy detal, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa, ponieważ małe drzwi ukryte w dużych są znacznie lżejsze, dzięki czemu nie będą stanowiły dla dzieci naturalnej przeszkody. (uprawnienia budowlane kontakt)

Realizacja

Złożenie zamówienia jest ściśle powiązane z indywidualnością zamówienia, ponieważ same drzwi są projektowane pod kątem wzrostu naszego dziecka. Ponadto w naszej gestii leży ich projekt i szczegóły, czyli głównie to, jaki będą mieć kolor i formę. Producent oferuje nam różnorodne konstrukcje m.in.: przylgowe, bezprzylgowe, ukryte, a także dowolne materiały: drewno, szkło, laminat, fornir, stal nierdzewną. (uprawnienia budowlane program) Oprócz koloru możemy dopasować je także pod kątem wykończeniowym, więc mogą być całkowicie gładkie, matowe, połyskujące lub z filongami. Wybór klamek również należy do nas, choć trzeba przyznać, że ilościowa możliwość ich wyboru jest dość przytłaczająca. Maksymalnie drzwi mogą mieć wysokość trzech metrów. (segregator egzamin ustny uprawnienia)

Gwarancja producencka

Nie jesteśmy w zakresie wyboru poszczególnych parametrów całkowicie sami, ponieważ w tym zakresie bardzo chętnie posłuży nam odpowiedni specjalista. Jeśli chodzi o czas to należy wskazać, że jest on bardzo krótki, ponieważ sama realizacja tego typu drzwi nie powinna przekroczyć tygodnia. Więc umówmy się – jest to naprawdę szybki czas realizacji, biorąc na wzgląd to, że właściwie są to drzwi w charakterze podwójnym z różnymi dodatkami. Z pewnością zaskoczą nas swoją funkcjonalnością i wyglądem, ponieważ są totalnie nieszablonowe i we wnętrzach będą z pewnością stanowić dużą atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dla odwiedzających nas gości. Producent należycie zadbał o spełnienie wszelkich wymogów bezpieczeństwa ich dotyczących, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia niepożądanych zdarzeń, w związku z możliwością ewentualnego zranienia się dziecka. Brak ryzyka = pełne bezpieczeństwo. (akty prawne uprawnienia budowlane)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com