fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Osoby kochające egzotyczne wyprawy mogą swoje upodobania przenieść do wnętrz w których mieszkają.

Uzyskuje się to za pomocą odpowiednich materiałów wykończeniowych, a także dodatków i mebli. (uprawnienia architektoniczne – egzamin)

Różnorodne formy z wikliny

Wiklina w egzotycznych granicach może występować w różnych formach w bardzo ekstrawaganckich, jak również w spokojnych i neutralnych.

Z wikliny  możemy mieć kosze, patery, stoliki, nawet półki, czy wezgłowia łóżka, pomysłów jest wiele, wszystko to możemy wykorzystać w sposób naprawdę efektowny.

Meble ze skóry

Skórzane meble idealnie pasują do tropikalnych stylizacji. Do tego idealnie pasują wzorzyste zasłony, dywany oraz poduszki. Tutaj dominują barwy ziemi, zgaszone żółcienie.

W gąszczu traw – roślinne motywy

W stylu egzotycznym dominują rośliny, motywy te umieszczane są na dywanach, zasłonach, poduchach, kapach. Można również zakupić meble tapicerowane w miękkim obiciu z wzorzystymi deseniami. Często są to gałęzie palmowe, liście bananowca, czy pędy strelicji królewskiej, które nazwane są również rajskim ptakiem. (informacje na temat egzamin na uprawnienia budowlane)

Solidne drewno egzotyczne

W  nowoczesnych wnętrz wykorzystuje się drewno egzotyczne, które charakteryzuje się szczególną trwałością oraz efektywnym wyglądem. Często wykonuje się meble z palisandru, mahoniu, czy merbau.

Motywy zwierzęce to również kolejny element, który przeplata się we wnętrzach egzotycznych, tapety z egzotycznymi zwierzętami, tygrysami, czy słoni to ekstrawaganckie akcenty, które mogą ciekawie skomponować się ze skórzanymi meblami i futrzanymi dywanami.  Nie można przesadzić z takimi dodatkami, bo nie będzie to zbyt gustowne, należy zachować umiar. (egzamin ustny uprawnienia architektoniczne – pytania)

Motyw zebry- biało-czarne pasy

Motyw zebry to kolejny wzór, który idealnie komponuje się w egzotycznych wnętrzach.  Biało-czarne paski pasują do salonów posiadających stonowane meble w jednym kolorze, paski te mogą występować na tekstyliach, takich jak dywany, narzuty, czy poduszki, obicia mebli. Bawiąc się jednak wzorem zebry trzeba zadbać o jej odpowiednią oprawę. Wysokojakościowe materiały i eleganckie meble będą świetnym dodatkiem do takiego tła. (egzamin ustny na uprawnienia architektoniczne)

Złote akcenty

Złociste dodatki idealnie pasują do modnych, egzotycznych wnętrz, połyskliwe akcenty świetnie sprawdzą się w pomysłowych aranżacjach. Na myśl przywodzą również styl glamour.

Złote ananasy, pióra efektywne lustra to drobne dodatki, które mogą podkreślić egzotyczny styl. Istotne jest to, by tych dodatków nie było też za dużo.Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com