fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Dobre izolowanie podłogi

Ogrzewanie podłogowe to zdrowy i komfortowy sposób na ogrzanie budynku. Aby osiągnąć w pełni zalety płynące z podłogówki, należy zastosować odpowiednią termoizolację oraz poprawnie ją wykonać. Producent styropianowych płyt Styropin zaprojektował innowacyjny rodzaj systemu o nazwie Instal Panel. Jest on przeznaczony do termoizolacji podłogi. Wielu z nas podłogowe ogrzewanie kojarzy z energooszczędnym typem budownictwa. I tak naprawdę jest. Bardziej komfortowy jest dla człowieka rozkład temperatury, gdzie na dole jest cieplej, a do góry chłodniej. W praktyce temperatura przy pomieszczeniach z podłogowym ogrzewaniem wynosi przeważnie o około 2°C mniej, niż w przypadku pomieszczeń z ogrzewaniem za pomocą tradycyjnych grzejników.(uprawnienia budowlane)

Dobre izolowanie podłogi
Dobre izolowanie podłogi

Polipropylenowe tkaniny

Stosowanie polipropylenowych tkanin albo folii wzmacnia mechaniczną wytrzymałość płyt, i w związku z tym nie ulegają one pęknięciom w czasie montażu. Zarówno płyty z firmy Styropin Instal Panel PP oraz Instal Panel Passive PP projektuje się w ten sposób, że sprawdzają się one w sytuacji, gdy trzeba mocniej zakotwić w izolacji rury. Instal Panel montuje się łatwo i szybko, ponieważ posiada specjalną konstrukcję o dużym formacie i siatkę z nadrukiem. To powoduje, że prace przebiegają sprawnie. Ważną kwestią dla wykonawców jest to, że posiadają one zakładki o specjalnej konstrukcji na klej, co powoduje, że łączenie ze sobą płyt jest precyzyjne. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że ryzyko powstania termicznych mostków jest ograniczone do minimum.(uprawnienia budowlane program)

Niskotemperaturowe ogrzewanie

Podłoga przy ogrzewaniu podłogowym nie może być gorąca, dlatego też takie ogrzewanie nazywa się również często niskotemperaturowym ogrzewaniem. Oznacza to, że nie można utracać tego ciepła i należy je pilnować. Z pewnością takie ogrzewanie sprawdzi się w dobrze ocieplonych domach, bez dużych strat cieplnych. Energooszczędne rozwiązania w tych czasach to nie luksus. Budowlane wymagania coraz bardziej zaostrzają się, a coraz więcej osób dokonuje też świadomego wyboru dbania o środowisko i planetę. Firma Styropin na co dzień zajmuje się badaniem potrzeb klientów oraz projektowaniem technologii powodujących oszczędności w energii. To właśnie dlatego firma wypuściła na rynek swój produkt Instal Panel. Są to trzy różne rodzaje styropianowych płyt, które mają swoje zastosowanie przy ociepleniach między kondygnacyjnych stropów oraz podłóg.(segregator egzamin ustny uprawnienia)

Innowacyjność płyt Instal Panel

Styropianowe płyty Instal Panel nadają się do termicznej izolacji pod wodne podłogowe ogrzewanie. Seria ta składa się z trzech rodzajów płyt. (uprawnienia budowlane 2022)Są to płyty Instal Panel PP, Instal Panel Alu oraz Instal Panel Passive PP. Te ostatnie płyty są innowacyjnym rozwiązaniem na rynku. Wszystkie z trzech rodzajów płyt spełniają wymagane prawne regulacje i normy. Posiadają bardzo dobre parametry związane z zatrzymywaniem ciepła. Firma Styropin projektuje rozwiązania o charakterze ekonomicznym. Można oszczędzić w ten sposób czas, pieniądze oraz wysiłek. Produkty mają także dobry wpływ na środowisko.(uprawnienia budowlane kontakt)

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.