fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Akumulatorowe narzędzia z wykorzystaniem nowej platformy NURON

Wszystkie oferowane zmiany przez nową platformę NURON są dość znaczące. Największą zmianą jest wprowadzenie usług, które opierają się o analizę danych. Podstawą, jaką była koncepcja IoT spowodowała, że w firmie Hilti utworzono aktywny system narzędziowy. To spowodowało powołanie do życia aktywnego oraz połączonego ze sobą maszynowego parku. Nie jest nowością informacja, że narzędzia NURON pobierają dane o użytkowniku i przesyłają je dalej do chmury. W dalszym etapie poddaje się je analizie. Platforma NURON sama wysyła przypomnienia swoim klientom o zbliżającym się terminie związanym z wymianą baterii. Informuje również o zmianach, jakie zachodzą w związku ze sposobem stosowania narzędzi. Platforma pobiera również informacje o miejscu, w jakim ostatnio ładowało się narzędzie.  (uprawnienia budowlane program) 

Akumulatorowe narzędzia z wykorzystaniem nowej platformy NURON
Akumulatorowe narzędzia z wykorzystaniem nowej platformy NURON

Bezpieczeństwo w pracach budowlanych

NURON wprowadził wiele rozwiązań, które miały na celu poprawić bezpieczeństwo w pracach budowlanych. W narzędziach NURON ulepszono takie systemy, jak system kontroli wibracji czy system związany z aktywnym sprzęgłem. W przypadku systemu aktywnego sprzęgła dokonano modyfikacji, która polegała na tym, aby szlifierka mogła sama wykrywać nagłe przechyły w dowolną stronę. Jeżeli doszłoby do nich, szlifierka natychmiast przerywa swoją pracę.  (uprawnienia budowlane kontakt)  

Różnorodność w rozwiązaniach przy korzystaniu z platformy NURON

Platforma NURON pozwala zastosować różne rozwiązania za jej pomocą.  (uprawnienia budowlane segregator )  Do tej pory żadna pojedyncza akumulatorowa platforma nie wykonywała obsługi takich zastosowań na szeroką skalę. Dzięki NURON klienci mają możliwość nie tylko cięcia betonu czy wyburzania, lecz również mogą oni tworzyć małe rodzaje otworów, których średnica wynosi 6 cm. Mogą również dokręcać małe śrubki do działowych ścianek. Pochodzący z dużego młota akumulator o typie TE 2000-22 będzie dobrze sprawdzać się w małej wkrętarce o typie SF-4-22. Kiedy np. operator skończy korzystać z pilarki DSH 600-22 do cięcia betonu, akumulator może bez problemu przełożyć do wiertarki małego typu TE 4-22. Akumulatorowy rynek miał już wiele propozycji dotyczących dużych akumulatorowych narzędzi, to jednak nikomu jeszcze do tej pory nie udało się umożliwić pracy w trybie ciągłym oraz możliwości zapewnienia poziomu elastyczności stosowania baterii na dużą skalę. (uprawnienia budowlane 2022) 

Wątpliwości budowlanych firm

Po dokonaniu zakupu nowych narzędzi i urządzeń firmy budowlane często zadają sobie pytania odnośnie tego, czy na pewno pracownicy będą poprawnie korzystać z tych narzędzi, oraz czy ich zakup szybko się zwróci. Ważną kwestią jest dla nich również to, czy wiertarka posiadająca większą moc może stworzyć zagrożenie dla pracowników. Firma Hilti gwarantuje bezpieczeństwo, które odgrywa dla nich ogromną rolę. Ich produkty i rozwiązania są bezpieczne zarówno dla pracowników, jak i dla środowiska. W czasie wykonywania projektu narzędzi firma bierze pod uwagę materiałowe straty, a produkcja zostaje zoptymalizowana pod kątem zastosowania jak największych ilości materiałów pochodzących z recyklingu. Firma Hilti posiada specjalnie opracowane procesy związane z utylizowaniem narzędzi.(uprawnienia budowlane)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com