fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Polska Izba Inżynierów Budownictwa opublikowała spis przepisów i norm obowiązujących na sesję WIOSNA 2017. Sprawdź jakie akty prawne i normy powinieneś znać dla swojej specjalności.

Poniżej znajdziesz pliki z wykazem aktów prawnych i norm opublikowanych przez Izbę Inżynierów na sesję wiosna 2017:

 

Nasz serwis jako jedyny w Polsce oferuje Ci program z  JEDNOLITYMI aktami prawnymi, co znaczy że, wszystkie zmiany po nowelizacjach są wprowadzone do jednego pliku. Nie musisz już przeglądać kilku dokumentów aby dowiedzieć się, która wersja jest ostateczna. Nie musisz też sprawdzać pliku ze zmianami i porównywać go z tekstem ustawy czy rozporządzenia.U nas masz wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo w programie dostępny jest podział na specjalności. Opcja ta znacznie skraca czas nauki, ponieważ wybraliśmy dla Ciebie akty prawne których znajomość Cię obowiązuje.

 

Nasz program Jednolite Akty Prawne jest już zaktualizowany do obowiązujących przepisów wiosna 2017. Wybierz jedną z dwóch wersji programu dostępnych w naszym serwisie:

Wersje różnią się jedynie sposobem dostępu do programu. Wersja na komputer przeznaczona jest do instalacji na Twoim stanowisku komputerowym i nie wymaga dostępu do internetu. Wersja on-line umożliwia Ci korzystanie z programu na kilku urządzeniach (wylogowując się poprawnie ze swojego konta na komputerze zalogujesz się na nie na telefonie/ tablecie lub innym urządzeniu).

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com