fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Opinie 2021

Najlepszym potwierdzeniem jakości przygotowanych produktów są opinie wyrażone przez osoby, które już skorzystały z naszej oferty. Dzięki przemyśleniom osób, które egzamin na uprawnienia budowlane mają już za sobą, można przekonać się w jakim stopniu przygotowane rozwiązania są pomocne w trakcie nauki prowadzącej do zdobycia uprawnień budowlanych na terenie całej Polski.

Zachęcamy także do dodawania kolejnych opinii osoby, które już skorzystały z naszych materiałów edukacyjnych w postaci programów przygotowanych do egzaminu pisemnego, ustnego czy też aktów prawnych.

100%

Egzamin zdałem z przyzwoitym wynikiem. Pytania powtórzyły się w zasadzie w 100% z programu. Nie było tam nic nowego, zaskakującego. Kilka pytań było inaczej sformułowanych niż w programie, ale ogólnie odpowiedzi znałem z programu. Ucząc się łatwo zapamiętuje się odpowiedzi. Testy A,B,C z jedną odpowiedzią poprawną to całkiem przyjemny sposób sprawdzenia wiedzy. Program jest bardzo dobrze przygotowany. Nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy. Rzetelne i szybkie odpowiedzi na pytania. Na ustny przygotowywałem się również z materiałami ze strony www.uprawnienia-bdowlane.com. Podsyłam moje pytania:

 1. W jaki sposób zabezpiecza się teren budowy przed osobami postronnymi?
 2. Betonowanie w okresie obniżonych temperatur.
 3. Jakie funkcje pełni otulina? W jaki sposób się ją wyznacza?
 4. Kiedy sporządza się plan BIOZ?
 5. Stężenia w halach – rodzaje i funkcje.
 6. Kto może dokonywać wpisów do dziennika budowy – tu miałam pytania dodatkowe od
 7. komisji.
 8. Stropy ceramiczne – omówić na wybranym przykładzie.
 9. Pale fundamentowe

96%

Do egzaminu pochodziłam w listopadzie 2021, specjalność elektryczna bez ograniczeń do projektowania. Mój wynik to aż 96%. Egzamin nie był łaty a wynik uzyskałam dzięki systematycznej nauce. W kilka dni ciężko się nauczyć tych kilkudziesięciu aktów dla mojej specjalności. Naukę znacznie ułatwia program Uprawnienia Budowlane. Zacytowane akty prawne do każdego z pytań również ułatwiają pracę zapamiętanie. To też pozwoliło mi na łatwe odszukanie informacji podczas przygotowania się do egzaminu ustnego. Nie chciałam ryzykować i uczyć się na własną rękę. Tego materiału jest zdecydowanie za dużo. Serdecznie dziękuję i obiecuję polecać program.

94%

Zdawałem egzamin w sesji jesień 2021. Część pisemną napisałem na 94%. Egzamin ogólnie całkiem spoko, chociaż dużo osób w mojej grupie nie pozdawało. Ustny troszkę gorzej, bo się nie przygotowywałem. Liczyłem trochę na fart. Ale nie ważny jest w tym przypadku wynik, tylko to że mam uprawnienia.

95%

Uprawnienia zdawałem w izbie zachodnio-pomorskiej Egzamin zdałem bez większych problemów. Kilka pytań było nowych, ale ogólnie większość z programu. Na naukę poświęciłem dużo czasu i umiałem 100% programu. W przyszłym roku będę ponownie podchodził do uprawnień, tym razem do projektowych i na pewno będę korzystał z programu jeszcze raz.

90%

Egzamin pisemny napisałem bardzo szybko. Był raczej łatwy. Powtórzyło się z programu z 90%. Na ustnym miałem następujące pytania:

 1. Kto podlega odpowiedzialności zawodowej w budownictwie?
 2. Opisz elementy przyłącza gazowego.
 3. Rozrysować schemat kotłowni z kotłem gazowym w domu jednorodzinnym.
 4. Przewody i kanały spalinowe odprowadzające spaliny od urządzeń gazowych z wyłączeniem kotłów.
 5. Jakie warunki należy spełnić podczas pacy w kanałach ściekowych?
 6. Czy możliwe jest wprowadzenie zmian do książki obiektu budowlanego? Jeśli tak to w jaki sposób?
 7. Warunki dla gospodarki wodno-ściekowej dla budynków mieszkalnych przy braku sieci uzbrojenia.
 8. Omówić wykonanie wentylacji w obiekcie basenu kąpielowego przy hali sportowej.
 9. Ustny też do przodu. Komisja całkiem przyjemna.

92%

Rozwiązaywanie testów i czytanie ustaw to klucz do sukcesu zarówno do egzaminu pisemnego jak i ustnego Bez tego nie ma szans na zdanie tego egzaminu. Programik przerobiłem cały kilkukrotnie aż zapamiętałem wszystkie pytania. Bardzo wygodna jest opcja gwiazdki. Pozwala na przerobienie pytań których nie mogłem zapamiętać. Wszystkim będę polecał tę stronę. Na egzaminie ustnym pytania z prawa budowlanego, pytanie o ściek pochodnikowy, podbudowę z kruszywa łamanego

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com