fbpx

Dołącz do newslettera

Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Cennik

Nasza oferta

Program Uprawnienia Budowlane

Program uprawnienia budowlane

Program  Uprawnienia Budowlane to program z testami przygotowujący do pisemnej części egzaminu na uprawnienia. W programie jest ponad 5 tys. pytań, więc nie zwlekaj z nauką i zacznij uczyć się  już dzisiaj. 

Program egzamin ustny

Program Egzamin Ustny Uprawnienia Budowlane niezbędny jest do przygotowania do drugiej części egzaminu, czyli egzaminu ustnego. Tą część mogą zdawać tylko osoby, które zaliczyły test pisemny. Każda ze specjalności na uprawnienia to około 1tys. – 1,8 tys. pytań.

egzamin ustny uprawnienia budowlane

Segregator akty prawne

Ułatwieniem w zdaniu egzaminów na uprawnienia budowlane są przygotowane przez nas segregatory, które pozwolą spokojnie odpowiedzieć na zadane przez egzaminatora podczas egzaminu ustnego pytania. Z segregatora można korzystać również w trakcie przygotowania się do egzaminu pisemnego.

Segregator egzamin ustny

W segregatorze znajdują się pytania zebrane z egzaminów ustnych z ostatnich 5 lat. Każde z pytań zawiera odpowiedź. Odpowiedzi przygotowane są w formie akceptowalnej przez komisję kwalifikacyjną. Forma odpowiedzi ułatwia naukę z uwagi na liczne zdjęcia i rysunki.

BLOG

Najnowsze wpisy

Masz pytania?
Skontaktuj się z Nami
wyjaśnimy wszystkie nurtujące Cię kwestie

BĄDŹMY W KONTAKCIE