fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Złożenie dokumentów na uprawnienia budowlane

Egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej zdawałem w Izbie pomorskiej. Już na studiach pracowałem na budowie jako pomocnik początkowo murarza, później glazurnika. Zaraz po zakończaniu studiów przez kilka lat pracowałem na budowie jako inżynier. Szkoda mi było trochę czasu na naukę do uprawnień, dlatego mimo faktu że zdobyłem już odpowiednią praktykę budowlaną to nie składałem dokumentów aby podejść do egzaminu. Dopiero po dłuższym czasie zauważyłem, że nie mogę być wiecznie chłopcem na posyłki. Uważałem że stać mnie na coś więcej.

Na stronie www.uprawnienia-budowlane.com znalazłem wszystkie dokumenty jakie należało złożyć do odpowiedniej izby inżynierów. Portal ten jest bardzo pomocny, ponieważ wysyłałem kilka pytań i w ciągu godzinki otrzymywałem odpowiedź jak dokumentować praktykę itd. Dokumenty przyjęli mi bez żadnych poprawek. Wstępnie dostałem informację że się wszystko zgadza, więc mogę przygotowywać się do egzaminu. Po miesiącu dostałem też taką informację listem wraz z datą mojego egzaminu.

 

 

OFERTA UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018

Uprawnienia Budowlane to program, który zawiera pytania pojawiające się na egzaminie na uprawnienia budowlane. Przygotuj się dobrze do najbliższej sesji uprawnienia budowlane 2018 już dziś. Największą szansę osiągnięcia sukcesu na egzaminie masz z naszymi materiałami. Dodatkowo oferujemy Ci jako jedyni w Polsce Jednolite Akty Prawne, które pomogą Ci nie tylko na egzaminie pisemnym, ale również na części ustnej.

 

Złożenie dokumentów na uprawnienia budowlane

Zgodnie z zaleceniami Pani z Izby zacząłem się przygotowywać. Uczyłem się oczywiście z programem Uprawnienia Budowlane, który ściągnąłem ze strony www.uprawnienia-budowlane.com. Nauka z programem to wielka przyjemność. W każdej wolnej chwili siadałem do programu i sprawdzałem swoją wiedzę. Zgodnie z uwagami konsultanta z portalu zacząłem naukę od Prawa budowlanego, warunków w sprawie usytuowania budynków, kodeksu prawa administracyjnego i przepisów bezpieczeństwa i higieny. Z tych ustaw i rozporządzeń pytań pojawia się dla mojej specjalności najwięcej.

Ostatecznie na egzaminie uzyskałem wynik 92%, a uczyłem się tylko z programu. Dużo pytań się powtórzyło w dosłownie takiej samej formie. Kilka pytań było lekko zmodyfikowanych, ale sens był ten sam. Test napisałem szybko. Komisja była bardzo zdziwiona że tak szybko wychodzę. Po godzinie znałem już swój wynik.

Kilka dni później podchodziłem do egzaminu ustnego. Program i w tej dziedzinie okazał się pomocny. Na egzaminie warto mieć swoje materiały. Te ogólne udostępniane przez Izbę były pomieszane, bo wchodziłem do sali jako jedna z ostatnich osób. Mimo wszystko poradziłem sobie.

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0