fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Zdobycie uprawnień budowlanych = sukces?

Egzamin na uprawnienia budowlane dla specjalności telekomunikacyjnej do projektowania bez ograniczeń zdawałem w Pomorskiej Izbie Inżynierów Budownictwa w sesji wiosna 2017r. Zdobycie tych uprawnień było ogromnym wyzwaniem, ale również dużym krokiem w mojej karierze zawodowej. Po zdobyciu uprawnień dostałem dużą podwyżkę i mogę już dziś podpisywać się samodzielnie pod projektami. Zastanawiam się też nad otwarciem własnej działalności. Dziś mogę z pełną świadomością powiedzieć że bez uprawnień w naszej dziedzinie nie można zbyt wiele osiągnąć. Wcześniej byłem tylko chłopcem na posyłki. Robiłem co prawda projekty, ale nigdy nie mogłem ich firmować swoim nazwiskiem, a każdy problem musiałem konsultować z głównym projektantem mojej branży.

Oferta na sprzedaż programu Uprawnienia Budowlane

Wybierz dogodny dla siebie dostęp do programu i ciesz się świetnym narzędziem do nauki na egzamin uprawnienia budowlane już dziś. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz program przeznaczony na komputery z systemem windows, urządzenia z systemem android oraz program w wersji on-line, który działa na każdym urządzeniu i każdym systemie

 

Zdobycie uprawnień budowlanych = sukces?

Egzamin zdałem bardzo dobrze. Uważam że byłem do niego świetnie przygotowany. Poradziłem sobie śpiewająco zarówno na egzaminie pisemnym jak i ustnym. Oczywiście wszystko to wiązało się z ogromnym stresem, ale dziś wiem że nie mogłem tego oblać mając taką wiedzę. Zdawalność na egzaminie ku mojemu zaskoczeniu nie była aż tak bardzo wysoka. Pisemny zdało około 80%, ale gorzej było na ustnym. Komisja czepiała się najmniejszych szczegółów. Zdało nas w mojej turze maksymalnie 50%.

Dużym ułatwieniem w przygotowaniu do egzaminu są materiały ze strony www.uprawnienia-budowlane.com. Znalazłem tam wszystko co było potrzebne aby się dobrze nauczyć. Kupiłem zestaw programów w którym był program on-line oraz segregator. Programu w tej wersji mogłem używać na telefonie i na komputerze, w pracy w domu i w każdym innym miejscu. Nie było żadnych problemów. Uczyłem się codziennie po godzince lub dwóch. Segregator natomiast pomógł mi znacząco na egzaminie ustnym. Miałem zaznaczone najważniejsze rzeczy i mogłem szybko odnaleźć odpowiedź na dane pytanie. To był naprawdę świetny wybór. Nie wyobrażam sobie innej formy nauki niż ta którą wybrałem. Dziękuję uprzejmie ludziom którzy nad tym pracują za włożony wkład i wsparcie.

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0