fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Zdobycie uprawnień budowlanych moim najważniejszym celem

Dokumenty na uprawnienia budowlane składałem do Śląskiej Izby Inżynierów Budownictwa. To właśnie tam zdawałem egzamin na uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi

Zdobycie uprawnień budowlanych było moim celem już na studiach. Wiedziałem, co chcę w życiu robić. Praca na budowie zawsze mnie pociągała. W każde wakacje dorabiałem sobie pracując na budowie. Na praktyce studenckiej również dobrze czułem się w tym środowisku. Zawsze imponował mi kierownik budowy, bo miał duży szacunek wśród pracowników. Wiedział chyba wszystko na temat budowy. Rozwiązywał każdy, nawet najcięższy problem. Bez mrugnięcia okiem podejmował trafne decyzje.

Zdobycie uprawnień budowlanych

Oferta programowa

Program Uprawnienia Budowlane świetnie sprawdza się jako narzędzie do nauki na egzamin uprawnienia budowlane 2018. Testy znajdziesz dostępne w wersji NA KOMPUTER, ANDROID czy ON-LINE. Wybierz interesujący Cię sposób korzystania z programu i zakup go już dziś korzystając ze strony z cennikiem. Nie zwlekaj z nauką do ostatniego dnia!

Zdobycie uprawnień budowlanych moim najważniejszym celem. c.d.

Dlatego od razu po zakończeniu studiów poszedłem do pracy jako inżynier budowy i szybko odbyłem wymaganą do uprawnień praktykę budowlaną.  Wiedziałem że bez uprawnień nie istnieje się w tym zawodzie. Po praktyce zaniosłem dokumenty do Izby i dostałem nieformalną informację że wszystko jest ok. Później przyszło do domu pismo, że zakwalifikowałem się do podejścia do egzaminu. Program Uprawnienia Budowlane zakupiłem około 2 miesiące przed egzaminem. Bez tego programu nie wyobrażam sobie nauki. Na egzaminie pisemnym było bardzo dużo osób. Każdy z nas poszedł do odpowiedniej sali. Większość z nas się stresowała, ja również. Ale tylko do momentu kiedy dostałem formularz egzaminacyjny. Przejrzałem szybko pytania i nie widziałem tam nic zaskakującego. Wszystko to co było w programie. Pytania powtórzyły się niemalże w 100%. Część z nich była delikatnie inaczej sformułowana, ale odpowiedź poprawna oczywiście jest niezmienna, więc nie było to jakimś problemem.

Aktualnie pracuję w największej firmie w okolicy. Mam pod sobą około 100 osób i jestem bardzo szczęśliwy że robię to co kocham.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com