fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Uprawnienia budowlane a awans w zawodzie

Uprawnienia w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej do kierowania i projektowania bez ograniczeń zdawałem w Kujawsko-Pomorskiej Izbie Inżynierów Budownictwa.

Egzamin na uprawnienia budowlane zdałem za pierwszym podejściem, z czego bardzo się cieszę bo wielu moich znajomych z kursu na uprawnienia takiego szczęścia nie miało. Egzamin zdawałem w sesji jesiennej. Jestem bardzo z siebie zadowolony, ale nie poszłoby mi tak łatwo gdyby nie nauka z portalem www.uprawnienia-budowlane.com. Znalazłem tam bardzo dobrze przygotowane materiały i pytania, które faktycznie pojawiały się na moim egzaminie.  Na stronce tej zakupiłem program do nauki oraz segregator. Wszystko było bardzo czytelne, a segregator miał akty jednolite. To było bardzo ważne na egzaminie ustnym, bo zabrałem go ze sobą i, po pierwsze nie musiałem korzystać z materiałów Izby, a po drugie łatwo mogłem wszystko odnaleźć.

 

 

Oferta na sprzedaż programu Uprawnienia Budowlane

Wybierz dogodny dla siebie dostęp do programu i ciesz się świetnym narzędziem do nauki na egzamin uprawnienia budowlane już dziś. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz program przeznaczony na komputery z systemem windows, urządzenia z systemem android oraz program w wersji on-line, który działa na każdym urządzeniu i każdym systemie.

 

 Uprawnienia budowlane a awans w zawodzie

Póki trafiłem na stonkęuprawnienia-budowlane.com próbowałem uczyć się sam. Wydrukowałem sobie prawo budowlane i główne rozporządzenia dla mojej specjalności. Codziennie starałem się je czytać i zaznaczać najważniejsze rzeczy. Po miesiącu nauki okazało się jednak, że akt prawny który ściągnąłem nie był aktualny. Weszły jakieś zmiany w przepisach, których u mnie nie było. Co prawda zmian nie było dużo, ale ta sytuacja wiązała się z ogromnym stresem. Do egzaminu zostało już tylko dwa miesiące, a ja musiałem sprawdzać czy to czego się nauczyłem było zgodne z obowiązującym stanem prawnym.

Zdecydowałem się na poszukanie dobrego sposobu na naukę na internecie. Tak właśnie odnalazłem portal uprawnienia-budowlane.com. To był bardzo dobry ruch. Nauka z programem idzie bardzo szybko, bo program cytuje wszystkie akty prawne do danych pytań a dodatkowo pokazuje to w formie rysunków, które ułatwiają zapamiętywanie poprawnej odpowiedzi. Taka forma nauki jest znacznie, znacznie przyjemniejsza i szybsza niż czytanie ustaw i rozporządzeń.

Po zdaniu uprawnień dostałem podwyżkę i awans. Mam teraz pod sobą kilku projektantów i kreślarzy. Jestem spełniony zawodowo i bardzo cieszę się z tego co robię. Często chodzę na kursy doszkalające również te organizowane przez Izbę Inżynierów.

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0