fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Pytania z opracowanymi odpowiedziami

Uprawnienia ze specjalności konstrukcyjno-budowlanej zdawałem w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Inżynierów Budownictwa. Po pierwsze to bardzo dziękuję twórcom portalu www.uprawnienia-budowlane.com za tak sprawną stronkę, na której można znaleźć kompleks materiałów do nauki. Poczynając od wspomnień użytkowników które pokazują jak będzie wyglądał, poprzez akty prawne, aż do konkretnych pytań, które pojawiają się na egzaminie. Możliwość poznania opinii innych użytkowników programu i strony była ogromną pomocą. Przeglądałem też inne strony internetowe, ale nie znalazłem zbyt wielu informacji. Większość z nich była nieaktualna. Wolałem nie ryzykować i uczyłem się tylko w tym miejscu.

 

Oferta – Egzamin Uprawnienia Budowlane 2018

Na naszej stronie www.uprawnienia-budowlane.com znajdziesz materiały, które ułatwią Ci naukę do egzaminu na uprawnienia budowlane. Tylko z nami możesz być pewny że zawsze uczysz się z aktualnych przepisów. Pytania zawarte w naszym programie nawet w 95% pokrywają się z tymi, zadawanymi na egzaminie.

 

Pytania z opracowanymi odpowiedziami c.d.

Na budowie pracowałem dosyć długo nie posiadając uprawnień budowlanych. Doszedłem jednak w końcu do wniosku, że warto zawalczyć o swoją przyszłość. Co tak naprawdę wpłynęło na moją decyzję? Obiecana podwyżka i możliwość prowadzenia własnych budów. Wcześniej wydawało mi się że uprawnienia są mi do niczego niepotrzebne, że to tylko dodatkowy zbędny papier. Myliłem się, posiadanie uprawnień daje bardzo dużo. Ludzie zupełnie inaczej Cię postrzegają na budowie, już nie jesteś zwykłym majstrem czy inżynierem. Projektanci sprawujący nadzór również inaczej ze mną rozmawiają.

Do egzaminu przygotowywałem się z programem Uprawnienia Budowlane w wersji na komputer i android. Pytania na egzaminie powtórzyły się w około 90-95%. Dodatkowo dokupiłem do tego segregator z aktami prawnymi, które zabrałem ze sobą na egzamin ustny. Wcześniej w domu czytałem akty, pozaznaczałem główne treści. To znacznie ułatwiło mi później odnalezienie odpowiedzi na egzaminie ustnym.

Po zdaniu egzaminu na uprawnienia budowlane czekałem tylko na dzień wręczenia decyzji o nadaniu uprawnień. Od razu dostałem podwyżkę, a teraz myślę o założeniu własnej działalności. Wszystkim polecić mogę naukę z tym serwisem.

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0