Opinie 2016

Na stronie znajdują się opinie na temat materiałów jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Egzamin na uprawnienia budowlane jest trudny, a nauka jest czasochłonna. Warto więc dobrze się do niego przygotować Przed zakupem przeczytaj co sądzą o nas osoby które pisały egzamin. Wyniki naszych klientów dają świadectwo dobrej jakości naszej pracy.

Na pozostałych stronach znajdziesz programy do pobrania. Programy przygotowano w wersji na komputer, on-line oraz w postaci aplikacji na telefon. Zerknij również na akty prawne w postaci segregatora lub programów.

"Program jest świetny. Bez niego na pewno nie poradziłbym sobie z egzaminem na uprawnienia budowlane. Jest to jeden z cięższych egzaminów do jakich miałem okazję podejść. Przygotowałem się z programem. Dokupiłem do tego segregator. Nie wyobrażam sobie jak można się nauczyć nie mając tego programu.

Kamil

"Sesja wiosna 2016, specjalność instalacje sanitarne, izba warmińsko-mazurska. Egzamin zdany bez większych problemów. Na karcie powtórzyło się około 85-90%. Uczyłem się równo tydzień (urlop od pracy) i opłaciło się.

Sebastian

"Podczas nauki do części pisemnej egzaminu korzystałam zarówno z programu z testami jak i z aktów prawnych. Na rynku jest kilka programów, ale tu wiedziałam że wszystko jest aktualne. Dla pewności sprawdziłam kilka aktów i wszystko było ok. Genialny serwis :)

Kasia

"Kupiłem program z polecenia znajomych i nie zawiodłem się. Bezkonkurencyjny. Polecam i pozdrawiam.

Adam Bednarek

"Program bardzo dobrze dopracowany i przyjazny. Zakupiłam dostęp 3 dni temu i większość pytań już umiem. Statystyki, umożliwiające podgląd w postęp pracy, są bardzo motywujące. Dodatkowym atutem jest dobry kontakt ze sprzedawcą.

Ania1987

"Na egzaminie jesien 2016 w specjalności konstrukcyjno-budowlanej powtórzyło się bardzo dużo pytań z programu (około 90%). Nauka była bardzo łatwa i przyjemna, głównie ze względu na podpowiedzi obrazkowe, które umożliwiły szybkie zapamiętanie prawidłowej odpowiedzi. Ponadto program jest bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Zdecydowanie polecam jego zakup."

Ewa Miłosz

Twoja opinia jest dla nas ważna

Dziękujemy za przesyłanie Twojego zdjęcia lub zdjęcia Twojego logotypu.
Przesyłając swoje zdjęcie jednocześnie wyrażasz zgodę na jego publikację na naszej stronie WWW.

Akceptowalne pliki, to: .jpg, .jpeg, .png - Max: 2MB

* Pole wymagane

Podaj kod weryfikacyjny
0%