fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

 Mój egzamin na uprawnienia budowlane

Mój egzamin na uprawnienia budowlane zdawałem w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa w specjalności inżynieryjnej mostowej. Już na etapie studiów zwracano nam uwagę na to, że studia to nie wszystko. Nasi wykładowcy mówili, że poza samymi studiami i praktyką należy zdać bardzo trudny i ważny egzamin na uprawnienia budowlane. Dopiero posiadając ten papierek będziemy mogli w pełni wykonywać swój zawód. Tak więc już na etapie studiów wiedziałem do czego zmierzam.

Starałem się przygotowywać już wtedy do egzaminu, jednak przepisy tak często się zmieniają, że nie polecam takiego rozwiązania. Po odbytej praktyce wykonawczej złożyłem dokumenty do Mazowieckiej Izby i czekałem na wyznaczenie terminu egzaminu.

 

OFERTA UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018

Uprawnienia Budowlane to program, który zawiera pytania pojawiające się na egzaminie na uprawnienia budowlane. Przygotuj się dobrze do najbliższej sesji uprawnienia budowlane 2018 już dziś. Największą szansę osiągnięcia sukcesu na egzaminie masz z naszymi materiałami. Dodatkowo oferujemy Ci jako jedyni w Polsce Jednolite Akty Prawne, które pomogą Ci nie tylko na egzaminie pisemnym, ale również na części ustnej.

 

 Mój egzamin na uprawnienia budowlane

Wiadomość o możliwość podejścia do egzaminu otrzymałem stosunkowo późno. A przynajmniej tak mi się wydawało, bo ten czas się bardzo dłużył. Oczywiście nie czekałem bezczynnie, a zacząłem już przygotowywać się do egzaminu. Program do nauki ściągnąłem ze strony www.uprawnienia-budowlane.com. Dzięki niemu nauka była bardzo efektywna i szła bardzo sprawnie. W programie tym są testy, które pojawiają się na prawdziwym egzaminie. Są to pytania testowe, z trzema odpowiedziami z których tylko jedna jest poprawna. Najfajniejsze chyba było to, że te pytania pojawiają się na egzaminie w dokładnie taki brzmieniu jak w programie.

Zakupiłem program w wersji na komputer, ale również akty prawne, które pomogły mi w przygotowaniu się nie tylko do części pisemnej, ale głównie do ustnej. To była trafiona inwestycja. Do egzaminu starałem się uczyć codziennie, przynajmniej po godzinie. Bazę wszystkich pytań (która zawiera kilka tysięcy pytań) opanowałem w 3 tygodnie. Kolejne dni to już tylko powtórki. Pod koniec nauki miałem już zawsze 100% na testach. To przełożyło się na bardzo wysoki wynik w egzaminie pisemny. Część ustna również poszła mi bardzo dobrze, dlatego jeszcze raz dziękuję i program na pewno będę polecał moim młodszym kolegom ze studiów. Pozdrawiam serdecznie.

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0